EKS:n jääkiekkojoukkueiden ottelutulokset ajalla 4.1. - 19.1.2014

22.1.2014

Tässä poimittuna kaikki ottelutulokset niistä peleistä, jotka virallisesti tilastoidaan Jääkiekkoliiton tulospalveuun:

             
TILASTOITAVIEN PELIEN TULOKSET 4.1. - 19.1.2014        
             
4.1.2014 B2-nuorten Mestis Lohko 2 Laaksolahti EKS - Rockets 5 - 3
4.1.2014 Nuorten Suomi-Sarja, lohko 1 Leppävaara RBK EKS - KaKiPo 10 - 1
4.1.2014 B-nuorten Suomi-Sarja Lohko 1 Laaksolahti EKS - EPS 5 - 7
             
5.1.2014 E-tyttöjen aluesarja, lohko 1 Kirkkonummi Salamat - EKS 2 - 6
             
6.1.2014 B-nuorten Suomi-Sarja Lohko 1 Leppävaara RBK EKS - RoKi 1 - 4
             
8.1.2014 D2 AAA Aluedivisioonan jatkosarja lohko 2 Paloheinä 2 HJK/Wh - Blues EKS/Val 17 - 4
             
10.1.2014 Nuorten Suomi-Sarja, lohko 1 Forssa FoPS - EKS 3 - 9
             
11.1.2014 D-tyttöjen aluesarja, lohko 1 Lohja LoKV - Blues EKS 6 - 0
11.1.2014 D2 AAA Aluedivisioonan jatkosarja lohko 2 Laaksolahti Blues EKS/Val - IHL 4 - 8
11.1.2014 E1 AAA CCM jatkosarja Laaksolahti Blues EKS/Si - Jää-Ahmat / R 0 - 6
11.1.2014 E1 AA jatkosarja lohko 1 Matinkylä BJR Yellow 1 - Blues EKS/V 15 - 1
11.1.2014 III-divisioonan ylempi jatkosarja Laaksolahti EKS - Red Wings 3 - 7
11.1.2014 B-nuorten Suomi-Sarja Lohko 1 Leppävaara RBK EKS - Kiekkohait 4 - 6
11.1.2014 B2-nuorten Mestis Lohko 2 Matinkylä 2 Blues Blue - EKS 9 - 3
             
12.1.2014 Naisten Mestis alempi jatkosarja Leppävaara RBK Blues EKS - K-Karhut 1 - 3
12.1.2014 D2 AAA Aluedivisioonan jatkosarja lohko 1 Matinkylä BJR White 1 - Blues EKS/Sin 2 - 3
12.1.2014 D2 AAA Aluedivisioonan jatkosarja lohko 2 Laaksolahti Blues EKS/Val - GrIFK/G 10 - 4
             
13.1.2014 E1 AA jatkosarja lohko 1 Espoonlahti hh Blues EPS/Bla - Blues EKS/V 10 - 0
13.1.2014 D-tyttöjen aluesarja, lohko 1 Myllypuro 2 RW - Blues EKS 3 - 0
             
16.1.2014 III-divisioonan ylempi jatkosarja Myyrmäki HC Ludwig - EKS 5 - 3
             
18.1.2014 E-tyttöjen aluesarja, lohko 1 Myllypuro 2 EKS - RW 13 - 4
18.1.2014 E1 AAA CCM jatkosarja Malmi 2 OKK Green - Blues EKS/Si 2 - 2
18.1.2014 D2 AAA Aluedivisioonan jatkosarja lohko 1 Laaksolahti Blues EKS/Sin - KJT WHITE 8 - 9
18.1.2014 E1 AA jatkosarja lohko 1 Laaksolahti Blues EKS/V - RW White 1 - 13
18.1.2014 B-nuorten Suomi-Sarja Lohko 1 Kokkola Hermes - EKS 8  - 4
18.1.2014 Nuorten Suomi-Sarja, lohko 1 Leppävaara RBK EKS - EPS 14 - 1
18.1.2014 B2-nuorten Mestis Lohko 2 Laaksolahti EKS - EPS 1 - 4
18.1.2014 Naisten Mestis alempi jatkosarja Lapua S-Kiekko - Blues EKS 2 - 3
18.1.2014 B2-nuorten Suomi-Sarja lohko 2 Laaksolahti EKS valkoinen - HJK 1 - 8
             
19.1.2014 D-tyttöjen aluesarja, lohko 1 Leppävaara RBK Blues EKS - HPK 8 - 2
19.1.2014 B2-nuorten Mestis Lohko 2 Myyrmäki K-Vantaa - EKS 5 - 4
19.1.2014 D2 AAA Aluedivisioonan jatkosarja lohko 2 Myyrmäki 2 EVU/Blue - Blues EKS/Val  
19.1.2014 B-nuorten Suomi-Sarja Lohko 1 Lempäälä LeKi - EKS 8  - 4
19.1.2014 Naisten Mestis alempi jatkosarja Varkaus KalPa Team - Blues EKS 0 - 5